DETAILS, FICTION AND KIRALıK SUNUCU

Details, Fiction and Kiralık Sunucu

Details, Fiction and Kiralık Sunucu

Blog Article

Dedicated Server Kiralama , yüksek performanslı bir fiziksel sunucunun, aylık veya yıllık periyotlar ile tüm kaynaklarının tahsis edildiği bir fiziksel sunucu kiralama hizmetidir.

Muhtemel donanım arızalarını ücretsiz garantili donanımla en kısa sürede yeniliyoruz Tam Kontrol Müşteri paneli üzerinden ya da API ile yeniden başlatma, IP KVM, yedekleme yada yeniden kurulum 100 Mbit Bant Genişliği Her zaman ödediğinizin tam karşılığını alabileceğiniz bant genişliği politikası Gerçek 100Mbit bant genişliği Yedekli Community Altyapısı Yedekli network erişimi sayesinde, uzun süreli kesintiler işinizi asla etkilemez Uptime Garantisi Standart SLA kapsamında %99.ninety nine Network Uptime ve %99.eighty Donanım Uptime garantisi Ücretsiz Hizmetler DDoS koruma, servis izlemesi, yeniden kurulum, kontrol paneli gibi hizmetler ücretsiz olarak sunulmaktadır Sunucu Yönetimi Desteği Destek uzmanlarımız, sunucu yapılandırma ve yönetimindeki temel konularda, sizlere destek olmaktadır Ücretsiz Anında Kurulum Sunucunuz, siparişinizden sonra thirty-90 dakika içerisinde teslim edilir.

Hız da olduğu kadar depolamada da kurumsal destek hissini dimension verecek olan bir donanım sunulur. Hem aktif hem de pasif yedekleme sistemi ile SSD disklerde en yüksek performansa SSD SAN depolama altyapısı da sağlanır. Kurumsal hizmetlerimizde güvenlikten ve hızdan taviz vermemek advertisementına yedekleme için SATA diskleri kesinlikle tercih etmemekteyiz.

thirty güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Taksit tutarı ve taksitten doğan vade farkı; banka ve kredi kartlarına göre farklılık gösterebilir.

En az 500Mbit olmak üzere paylaşımsız, kotasız, limitsiz ve simetrik erişime sahiptir. En yoğun zamanda bile tam ve kesintisiz erişim sağlar.

Sahip olduğumuz tüm fiziksel sunucular, Türkiye'nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip ve Türkiye'nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Donanımsal olarak tüm kaynakları kendine özel tanımlanmış donanımsal sunucu kiralama hizmetidir. Bu hizmette sunucu bilgisayarın tüm donanımının fiziksel kontrol hakkına sahip olursunuz. Dilerseniz işlemci, ram ve ssd disk kaynaklarını donanımsal olarak yükseltebilirsiniz.

Sunucunuza belirli kişilerin erişmesini istiyor ve sunucunuza olan bağlantı trafiğinin şifrelenmesini istiyorsanız

Yüksek trafiği olan World-wide-web sitelerini barındırarak sitenin hızını ve performansını yükseltebilir, kullanıcılarınız için daha kaliteli bir World-wide-web sitesi hizmeti verebilirsiniz. Donanımlarınızı dilediğiniz zaman yükseltmek için talepte bulunabilirsiniz.

thirty güne kadar dosyalarınızın yedeğine erişebilir ve felaket kurtarma durumlarında tüm yedeğin farklı bir Kiralık Sunucu sunucu üzerinde kurulmasını isteyebilirsiniz.

Tüm Sunucularımız Türkiye’nin en iyi veri merkezi altyapısına sahip olan ve Türkiye’nin tek Tier three veri merkezi sertifikasına sahip olan Türk Telekom Gayrettepe İstanbul veri merkezinde barındırılmaktadır.

Fiziksel sunucu kiralama, bu noktada işletmelere önemli maliyet avantajları sağlayabilir. Bu makalede, fiziksel sunucu kiralamanın maliyet avantajlarına odaklanacağız ve işletmelerin daha etkili bir dijital yatırım yapmalarına lawnımcı olacağız.

Kiralık sunucularımızda yönetim ve performansı konusunda sizlere avantaj sağlayacak standart özellikler.

Report this page